Õpetajad

Direktor
Monika Vaher
tel 520 0488
monika@haridus.eu

Hobikool, Käsitöö tehnikad
Kadri Jõgi
kadri.jogi@ppk.edu.ee

Kunstikool
Ene Tapfer
tel 5669 6839
enetapfer@gmail.com

Kunstikool ja Robootika
Signe Lensment
tel 552 4106
signe@haridus.eu

Draama- ja loovusõpe
Triin Laas
tel 521 8792
triin@notafe.ee

Maalistuudio
Annela Raud Selge
tel 552 4034
annela.stuudio@mail.ee

Tehnoloogia ja Disain
Enn Kübar
tel 503 3392
enn.kybar@ppk.edu.ee

Kunstikool
Anneli Leesment
tel 5333 9424
annelileesment@gmail.com

Arvutiga kooli ja Digiloovus
Anne Kalmus
tel 515 8260
anne.kalmus@ppk.edu.ee

Inglise Keel
Ingrid Lilles
tel 529 3196
lilles.ingrid@gmail.com

Scratch ja Äpivabrik
Liina Kivisto
liina.kivisto@ppk.edu.ee

Drooniõpe
Einar Elbing
einar.elbing@gmail.com

Videoblogimine
Anita Hohlov
tel 5809 3390
hohlov.anita@gmail.com

Showtants
Maarja Tammai
tel 5331 4192
info@popaction.ee

Tehnoloogia ja Disain
Inger Vahuvee
tel 5340 5079
kreisi111@gmail.com