Õpetajad

Direktor
Monika Vaher
tel 520 0488
paikusehuvikool@gmail.com

Hobikool, Käsitöö tehnikad
Kadri Jõgi
kadri.jogi@ppk.edu.ee

Kunstikool
Ene Tapfer
tel 5669 6839
enetapfer@gmail.com

Kunstikool ja Robootika
Signe Lensment
tel 552 4106
signe@haridus.eu

Draama- ja loovusõpe
Triin Laas
tel 521 8792
triin@notafe.ee

Maalistuudio
Annela Raud Selge
tel 552 4034
annela.stuudio@mail.ee

Tehnoloogia ja Disain
Enn Kübar
tel 503 3392
ukubar@gmail.com

Kunstikool
Marju Rajasalu
tel 5698 98700
marju.rajasalu@gmail.com

Arvutiga kooli
Angela Männik
tel 514 5131
angela.mannik@ppk.edu.ee

Inglise Keel
Ingrid Lilles
tel 529 3196
ingrid.lilles@ppk.edu.ee

Scratch ja Äpivabrik
Liina Kivisto
liina.kivisto@ppk.edu.ee

Drooniõpe
Einar Elbing
einar.elbing@gmail.com

Videoblogimine ja Digiloovus
Johanna-Ly Männik
tel 5605 2208
johannalym112@gmail.com

Showtants
Irene Väin
irenevain10@gmail.com

Tehnoloogia ja Disain
Inger Vahuvee
tel 5340 5079
kreisi111@gmail.com

Robootika, Kitarriõpe ja Nutimuusika
Raul Ilbi
tel 5555 6788
raul14214@gmail.com