Õpetajad

Direktor
Monika Vaher
tel 520 0488
paikusehuvikool@gmail.com

Hobikool, Käsitöö tehnikad
Kadri Jõgi
kadri.jogi@ppk.edu.ee

Kunstikool
Ene Tapfer
tel 5669 6839
enetapfer@gmail.com

Kunstikool ja Robootika
Signe Lensment
tel 552 4106
signe@haridus.eu

Draama- ja loovusõpe
Triin Laas
tel 521 8792
triin@notafe.ee

Maalistuudio
Annela Raud Selge
tel 552 4034
annela.stuudio@mail.ee

Tehnoloogia ja Disain
Enn Kübar
tel 503 3392
ukubar@gmail.com

Kunstikool
Marju Rajasalu
tel 5689 8700
marju.rajasalu@gmail.com

Arvutiga kooli
Angela Taggo
tel 514 5131
taggo.angela@gmail.com

Inglise Keel
Marika Merirand
marika.merirand@ppk.edu.ee

Scratch
Liina Kivisto
liina.kivisto@ppk.edu.ee

Drooniõpe
Teemu Liimatainen
teemu16@gmail.com

Digiloovus ja multimeedium
Johanna-Ly Männik
tel 5605 2208
johannalym112@gmail.com

Kaasaegne tants
Evelyn Piirak
evelyn.piirak@gmail.com

Tehnoloogia ja Disain
Inger Vahuvee
tel 5340 5079
kreisi111@gmail.com

Robootika, Kitarriõpe ja Nutimuusika
Raul Ilbi
tel 5555 6788
raul14214@gmail.com